Popüler Analist Aldığı ve Sattığı Altcoin’leri Açıkladı!

Altcoinbuzz analistleri yeni bir güncellemede portföyünün kar/zarar oranını açıkladı. Listede BTC, BNB, MATIC, GRT, STX ve AVAX gibi coin’ler yer alıyor. Geniş altcoin sepetinin Nisan ayı performansı şu şekilde…

Altcoin Buzz analistleri bu coin’de %100 kar elde etti

Kripto analistleri, 19 Nisan tarihli güncellemede, LUKSO (LYXe) isimli az bilinen bir coin’i portföye eklediğini duyurdu. LUKSO, piyasa değerine göre 224.sırada yer alıyor. Nisan ayında yapılan yatırım kısa sürede 2x kar getirdi. Altcoinbuzz analistleri daha sonra yeni bir altcoin’e geçeceklerini duyurdu…

LUKSO (LYXe) yatırımının başlarda %30 eridiğini belirtelim. Altcoin daha sonra kısa sürede %100 değer kazandı ve ilk hedefe ulaştı. Altcoinbuzz analistlerine göre, “Aslında, şu anda 3x’deyiz. 4,84 dolardan aldık ve 100 dolar değerinde veya %10’u 16 dolardan sattık.”

BTC, BNB, GRT, STX ve AVAX’lı sepetinin Nisan ayı performansı

Aşağıdaki tablo, analistlerin Nisan ayı ortalama satın alım fiyatı ve kar/zarar oranını gösteriyor. Buna göre, geçen 6 altcoin şu anda zarar yazdırıyor.

Kazananlar arasında Bitcoin, bu ayı piyasası rallisine liderlik etmeye devam ediyor. En büyük kazanç, %203 ile Lukso. Lukso dışında Bitcoin, The Graph, Polygon ve BNB, %13 ila %40 getiri sağladı. Ayrıntılar aşağıdaki tabloda.

Dikkat, yüksek kar beklenen yeni altcoin ekleniyor

Analistler Nisan ayında Lukso yatırımından %203 kar elde etti. Şimdi, gizlilik odaklı bir proje olan Aleph Zero’ya geçiyorlar. Aleph Zero (AZERO) şu anda 1,2 dolardan işlem görüyor. Analistlerin ilk hedefi 1,4 dolar. Şu anda sadece 100 dolar değerinde 70 adet AZERO satın aldılar.

Bu arada, Aleph Zero dün geliştiriciler için yeni bir güncelleme yayınladı. Ayrıntılara tweet’ten göz atabilirsiniz.

Aleph Zero (AZERO) nedir?

Aleph Zero, anında sonuçlanma özelliğine sahip, Proof-of-Stake tabanlı, gizlilik arttırıcı bir halka açık Blockchain. Kurumsal kullanıma uygun yüksek performanslı ağı, ACM konferansında sunulan ve akranlar tarafından incelenen bir Yönlendirilmiş Asiklik Grafik (DAG) tabanlı konsensus protokolü üzerine inşa edilmiştir. Aleph Zero, DAG’ı ara veri yapısı olarak kullanmasına rağmen, hala bir Blockchain olarak sınıflandırılabilir.

Aleph Zero, bugüne kadar devam eden geliştirme, Substrate ile entegrasyon ve ekibin genişletilmesi için 15 milyon dolar topladı. Proje, kurucu ekip tarafından 2018’in başlarında, aile ve arkadaşlar arasında önsatış turuyla başlatıldı. Başlangıç finansman turu büyük ölçüde 2020 Aralık ayında tamamlandı. Halka açık ön satış, topluluk turu ve halka arz tümü 2021’de tamamlandı.

2023 yılında, Aleph Zero, güvenli çoklu taraf hesaplama araştırmasına (sMPC) ve sıfır bilgi ispatlarına (ZKP) dayanan gizlilik arttırıcı özellikler sağlamayı planlamaktadır. Kriptokoin.com olarak proje hakkında daha fazla ayrıntıya bu yazıda yer verdik.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*