5 Aralık 2023 Salı Akşamı Kaçırdığın Haberler

Dün akşam gözden kaçırdığınız ya da tüm detayları ile yeniden okuyup ‘ne olmuştu ya?’ diyeceğiniz haberleri sizler için derledik. İşte 5 Aralık Salı akşamının gözden kaçırılmaması gereken ve mutlaka okumanız gereken içerikleri…

Dünya Sağlık Örgütü (DSÖ), alkollü ve şekerli içeceklere uygulanan vergi oranının artırılması ile alkol ve sağlıksız beslenmeye bağlı ölümlerin azalabileceğini söyledi.

AK Parti’den İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı’na aday adaylığını açıklayan Metin Külünk, partisinin yerel seçim politikalarını eleştirdi. Külünk, ‘Biz kimi koyarsak kazanır’ mantığı ile hareket edilmesi halinde erken seçimin konuşulacağını dile getirerek ‘Cumhurbaşkanımız Beştepe’de rahat oturamaz.’ dedi.

Sabah gazetesi yazarı ve sunucu Melih Altınok, Pantene Altın Kelebek Ödülleri’ni sunan Cem Davran’a sert çıktı!

Pucca’nın eski eşi Serhat Osman Karagöz, MASAK imalı bir paylaşımının ardından uzun bir zamandır sessizdi. Karagöz’ün ‘Instagram’da saçma sapan yazı yazan birinin ismini paylaştığı için’ hapis cezası aldığı ortaya çıktı.

ABD’de daha fazla izlenebilmek için kasıtlı olarak uçak düşüren ünlü YouTuber Trevor Jacob, altı ay hapis cezası aldı.

Van’ın Çatak ilçesinde kovanlarından kaçan arıların yuva yaptığı bir ceviz ağacının kovanından 5 kilogram bal çıkarıldı. 3 saatlik uğraş sonucu çıkarılan balın kilogram değerinin 6 bin lira olduğunu söyleyen ‘Arı adam’ lakaplı Abdulvahap Semo, ‘Müşterilerimiz çoğu zaman ilaç niyetine satın alıyor.’ dedi.

49. Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni’ne aynı 47.’de olduğu gibi damga vuran Melis Sezen’in kombinindeki jartiyer detayına dikkat çekme çabası dillere düştü!

Dilan Polat’ın 2019’da paylaştığı Şampiyonlar Ligi fotoğrafıyla başı yanan Eylül Öztürk’ün Amerika’daki 10 evini satması halinde Türkiye’de alabileceklerini hesapladığı açıklaması beyin yaktı.

‘Aşkın Olayım’ ve onlarca hit şarkısıyla büyük beğeni toplayan Simge Sağın, güzelliğiyle de büyülüyor. ‘Miş miş’ şarkısıyla hayatımıza giren Simge’nin yıllar içindeki değişimi ise hepimizi şaşırttı.

Gazeteci Merdan Yanardağ, CHP ile İYİ Parti arasındaki anlaşmazlığın sorumlusu olarak kendisi ile birlikte, Enver Aysever, Barış Yarkadaş ve kamuoyu araştırmacısı Kemal Özkiraz gibi isimleri gösteren İYİ Partili isime tepki gösterdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir