Biricik Suden’den eleştirilere fotoğraflı yanıt! ‘Saklayacak bir şey göremedim’

Hem MFÖ grubu hem de solo albümlerinde dillerden düşmeyen şarkılara imza atan usta müzisyen Mazhar Alanson ile Biricik Suden, 2003’te dünyaevine girmişti.

Özel hayatlarını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden ikiliden 60 yaşındaki Suden, son yıllarda kendini spora verdi; haftanın beş günü spor yaparak, inanılmaz bir görünüme kavuşmuştu.

“YÜZÜNÜ NEDEN SAKLIYORSUN” SORUSUNA CEVAP

Sosyal medyadan sık sık spor salonundan paylaşımlar yapan ve fit hali ile genç kızlara taş çıkartan Biricik Suden, son paylaşımıyla bir kez daha adından söz ettirmeyi başardı.

Yıllara meydan okuyan Suden, 916 bin takipçisi bulunan Instagram hesabından “Fotoğraflarda yüzünü saklıyorsun” eleştirilerine verdiği yanıtla gündeme geldi. Cevap olarak çektiği bir selfie’yi paylaşan Suden, şu mesajı yazdı:

Belli aralıklarla gelen, ‘fotograflarda yüzünüzü neden saklıyorsunuz’ sorularına cevaben… Ben pek saklayacak bir şey göremedim ama.

“AŞAĞIDAN BAKARSANIZ, HERKES YUKARIDA GÖZÜKÜR”

Ardından bir mesaj daha paylaşan ünlü isim, “İnsanlara yukarıdan baktığımı söyleyen mesajlar alıyorum. Neye dayanarak söylediğinizi anlamış değilim ama aşağıdan bakarsanız, herkes yukarıda gözükür” ifadelerini kullandı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*